Zuzana Rosáková (44 let)
modelka

Bulvární status: Porodila svého prvního potomka. Autor: ank


Vánoční stromek Simony Krainové

Vánoční stromek Simony Krainové Foto: facebook

Stromeček Simony Krainové nebo sváteční nehty Elišky Bučkové: Takhle známé tváře zdobily na Vánoce

I známé tváře se rády pochlubí, jak to u nich na Vánoce doma vypadá. Modelka Simona Krainová (49) ovšem stihla vánoční přípravy jen tak tak. "Den před Štědrým dnem jsem se probudila s nějakou virózou, mám čtyřicítky, tak se mnou moc zábavy nebude," svěřila Super.cz smutně Simona.

Ale doma to mají krásné. Ozdobený stromek, s nímž pomáhal i její syn Max, vypadá jako od profesionálního dekoratéra. "A máme i svítícího soba," svěřila se smíchem Simona.

Den předem si chystala už i vánoční tabuli modelka Tereza Zimová. V domě v Uhříněvsi, kde už tři čtvrtě roku bydlí se svým snoubencem Jaroslavem Haštavou, je to naprosto dokonalé, skoro jako z katalogu. Jen její kamarádka, modelka Zuzana Rosáková (44) jí nezapomněla vytknout, že se jí přes noc všechno zapráší.

Ozdobené vánoční stromky vystavily na sociální síť i modelky Martina Dvořáková a Markéta Dvišová Fuxová, zpěvačka Markéta Poulíčková a operní pěvkyně Andrea Kalivodová. A pro osvěžení přidáváme ještě sváteční fotku Elišky Bučkové (33). Ta si od sestry Aničky nechala vánočně ozdobit nehty. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků