Tereza Kostková (46 let)
herečka

Bulvární status: Vdala se a opět moderuje StarDance Autor: ac


Tereza Kostková

Tereza Kostková Česká televize

Takhle to seklo Tereze Kostkové po návratu do StarDance: Radostnou událost ovšem doprovázely chmury

Do poslední chvíle nebylo jasné, kdo vystoupí v sobotním kole StarDance. Otazník visel také nad moderátorkou Terezou Kostkovou (46), která měla podle předpisů hygieny ještě jeden den zůstat v karanténě, i když už měla po covidu negativní testy.

Podmínkou toho, aby za ni opět nezaskakoval Aleš Háma (49), který by tak musel přebíhat mezi dvěma přímými přenosy, uváděl také Atleta roku, byl další negativní PCR test. A zadařilo se.

"Ani nevíte, jak ráda vás vidím a jak jsem se na vás těšila," vítala se s diváky na začátku přenosu Tereza Kostková. "Doufala jsem, že to bude návrat bez jediného mráčku, ale zase ne," posteskla si.

Simona Babčáková ve StarDance dotančila: Herečku schvátila nemoc a nemůže v soutěži pokračovat

Nádherná Kostková vtančila do přenosu v červených šatech a nesmírně jí to seklo. Po nemoci působila odpočatě, i když ji viditelně rozesmutnil nenadálý odchod jedné soutěžní dvojice. Soutěž musela ze zdravotních důvodů opustit Simona Babčáková (49).

Ta byla během minulého kola v karanténě stejně jako Mirai Navrátil (30). Na rozdíl od něj se ale do soutěže nevrátila, licenční pravidla jim s Martinem Prágrem nedovolují v soutěži pokračovat. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků