Ornella Koktová (28 let)
Modelka

Bulvární status: Po letech snažení má spokojenou rodinku s Josefem Koktou. A manželství jim klape! Autor: daz


Quentin Kokta žije v přepychu.

Quentin Kokta žije v přepychu. Foto: Facebook O. Štikové

Quentin Kokta alias pánská kopie Suri Cruise je zahrnut luxusem: Cumlá dudlíka od Diora, vrní blahem a žije si jako král

Malý Quentin Kokta, který patří k nejsledovanějším miminkům šoubyznysu, ani neví, jaký luxusní dudlíček cumlá ve své rozkošné pusince.

Jak jsme vás již jednou informovali, Ornella Štiková (28) mu pořídila prvotřídní výbavičku, do které patří i dudlík od Diora za zhruba dva tisíce korun!

Zatímco jiné maminky by za jeden takový dudlík nakoupily oblečky na několik měsíců dopředu, Štikovi se vydali jinou cestou a svému slavnému mimču dopřávají nebývalý přepych.

Quentin si žije jako král a soudě podle fotky se značkovým dudlíkem, kterou Ornella zveřejnila na sociální síti, je z drahé hračky doslova nadšen a „dudá“ jako o život. Kdoví, zda z něj neroste pánská kopie přepychem zahrnuté dcery Toma Cruise a Katie Holmes Suri Cruise.

Pýchou se dme i jeho protřelá maminka Ornella, jež se chlubí jednou roztomilou fotkou Quentina za druhou, a zdá se, že v tomto ohledu přetrumfla i modelku Simonu Krainovou, jež se svými ratolestmi Brunem a Maxem téměř každý den pyšní na sociální síti. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků