Miroslav Šimůnek (43 let)
herec

Bulvární status: Skončil v televizním Top Staru. Autor: daz


Ivana Gottová se rozloučila s moderováním VIP zpráv.

Ivana Gottová se rozloučila s moderováním VIP zpráv. Foto: archiv FTV Prima

Ivana Gottová naposledy moderovala VIP zprávy: Mrkněte, jak se s ní v televizi rozloučili

Ivana Gottová (46) ve čtvrtek večer naposledy moderovala VIP zprávy, kde působila pět let. Po jejím boku byl Miroslav Šimůnek (43), který hned v úvodu relace oznámil, že tentokrát budou VIP zprávy netradiční.

"Každý začátek má i svůj konec," řekla hned v úvodu Gottová. "No právě, tímto vysíláním Ivana Gottová na postu moderátorky VIP zpráv bohužel končí," dodal Šimůnek. "Tak k nám někdy přijď na kafe," dodala pohotově Ivana.

Samotné rozloučení s Ivanou Gottovou proběhlo v závěru, když jí kytici předal právě Miroslav Šimůnek. Pak ale oznámil, že na předávání nebude sám, a zpoza kamer se najednou objevil i Petr Vágner (44), který s Ivanou rovněž moderoval.

"Když Mirek na kafe, tak já taky," smál se Petr. "Kluci, moc vám děkuji. Děkuji celému týmu VIP zpráv, děkuji Jitce Obzinové a TV Prima za tuhle krásnou příležitost, a hlavně vám, televizním divákům, za pětiletou přízeň," dodala na závěr Gottová, která už dříve oznámila, že své působení na Primě pozastaví.

Vedly ji k tomu osobní důvody - chce trávit víc času s rodinou. A samozřejmě se chce víc věnovat i Karlu Gottovi, který se potýká se srdeční arytmií. 

Bude vám Ivana Gottová chybět ve VIP zprávách?

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků