Jan Onder (35 let)
tanečník

Bulvární status: Dvojnásobný vítěz StarDance je pořád v jednom kole. Autor: veš


Matouš Ruml s manželkou Terezou

Matouš Ruml s manželkou Terezou Michaela Feuereislová

Matouš Ruml nezanedbává partnerské povinnosti. Svou tanečnici vyměnil za krásnou manželku, kterou vyvedl na ples

Matouš Ruml (35) tráví poslední dobou nejvíce času s tanečnicí Natálií Otáhalovou, se kterou soutěží ve StarDance. Jako vzorný manžel se ale snaží nezanedbávat ani svou krásnou ženu, a tak herečku Terezu Rumlovou vytáhl do společnosti.

Při příležitosti charitativního plesu StarDance se manželé hodili do gala, sehnali si hlídání a konečně šli protančit střevíce i společně. Se sympatickou manželkou má Matouš tři krásné děti, a jak nám nedávno prozradil v rozhovoru, u tohoto počtu hodlá prozatím zůstat.

Matouš Ruml ve StarDance

Super.cz

Kromě nich se na plese, který měl za úkol svým výtěžkem finančně přispět na Centrum Paraple, objevily i další známé tváře. Mezi nimi nesměl chybět zakladatel Centra, Zdeněk Svěrák (85), který si akci náramně užil.

Vše o Matoušovi Rumlovi a jeho cestě taneční soutěží StarDance najdete zde.

„Ples StarDance v Obecním domě byl noblesním večerem plným krásné hudby, tance a svátečně naladěných lidí. Jan Onder (35) připomněl na parketu, že vozíčkáři jsou našimi partnery ve všem, i v tanci, pokud jim k tomu dáme příležitost. Pro Paraple to byl večer blahodárný, výtěžek ze vstupného půl miliónu korun je pro rozpočet na příští rok vítanou injekcí,“ prozradil Svěrák.

Centrum Paraple i Zdeněk Svěrák ke StarDance neodmyslitelně patří. V každé řadě je jedno kolo speciální tím, že jsou handicapovaní klienti tohoto centra zapojeni do choreografií každého páru, a navíc v tento večer nikdo z nich soutěž neopouští. 

Dominika Rachůnková , Super.cz


Profilový článek