Ivana Chýlková (57 let)
herečka

Bulvární status: Nepřehlédnete ji v divadle ani v televizi Autor: ac


Jakub Kohák

Jakub Kohák Herminapress

Kohák se brání tvrdému nařčení z rasismu v Tváři: Cenzurovat se nenechám!

Jak Super.cz již informoval, Jakub Kohák se stal terčem tvrdé kritiky za to, že ve v sobotu vysílané show Tvoje tvář má známý hlas dělal drsné fórky na adresu Romů. Co na to bavič říká? Hlasujte v anketě na konci článku, co si o tom myslíte!

Ivana Chýlková (57) v deváté epizodě Tváře představovala romskou zpěvačku Věru Bílou (✝64) a při jejím hodnocení Jakub vtipkoval o tom, že je zlodějka.

„Mně to udělalo radost, samozřejmě. Vystoupení to bylo krásné, sice mi během toho zmizel mobilní telefon, ale to nevadí, já si koupím jinej. On byl stejně starej,“ říkal Kohák. Pak si přisadil, že mu zmizely i poklice z auta a že by mu je Věra Bílá měla vrátit. Skutečná Věra Bílá považuje tyto fórky za rasistické.

„Ale prosím vás, dejte pokoj. To byla legrace, nic rasistického. Lidi toho řeší. Vezměte si, že komunisté kdysi chtěli zakázat Svěrákův film Nejistá sezóna kvůli jedné větě, že už jim po lokále běhá půl hodiny cikán s kudlou v zádech. To by si člověk opravdu nemohl dělat srandu z ničeho. Podobné to bylo, když se Poláci naštvali na reklamu s obchodníkem. Nebudu to fakt řešit, nemám na to čas,“ řekl Super.cz Kohák, který odmítá, aby ohledně humoru existovala vůbec nějaká cenzura. 

Co si myslíte o vtípcích Koháka na adresu Romů?

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků