Diana Kobzanová (39 let)
modelka

Bulvární status: Randí s hokejistou Michaelem Frolíkem. Autor: daz


Veronika Kopřivová vymění plavky za péřovku a teplé kabáty.

Veronika Kopřivová vymění plavky za péřovku a teplé kabáty. Foto: Instagram V. Kopřivové

Slunnou Floridu vystřídají kruté kanadské mrazy: Na tyhle sexy fotky v plavkách bude Jágrova holka Kopřivová jen vzpomínat

Přítelkyně Jaromíra Jágra (49) Veronika Kopřivová (30) si v minulé hokejové sezoně naplno užívala na prosluněné Floridě, kde nezdolný veterán Jágr hrál za místní "Pantery".

Teď ovšem po Jágrovi zatoužil kanadský klub Calgary Flames a sličná blondýnka se rázem musí stěhovat z dovolenkového ráje do chladné kanadské zimy. Za stejný klub ostatně hraje i Michael Frolík, což je přítel modelky Diany Kobzanové (39), jež už si teď stěžuje na teploty pod bodem mrazu a trochu toho sněhu. A to bude výrazně hůř...

Fanoušci Jágrovy holky s nadšením sledovali její profil na sociální síti, kde v minulé sezoně zveřejňovala sexy fotky v plavkách, ale s těmi má od pondělí definitivní utrum a všichni budou muset maximálně doufat, že se Veronika pochlubí aspoň snímkem z krytého bazénu.

Mrazivé Calgary sice pro Veroniku není tak lákavou adresou, ale svého milého Jaromíra bude podporovat klidně i na severním pólu. Jen ty pózovačky v plavkách vymění za selfíčka v péřovce a sněhulích. Co teď Jaromír neuvidí každý den, ale jen doma v teple pod peřinkou, si připomeňte v naší galerii. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků