Debbi Kahl (29 let)
zpěvačka

Bulvární status: Česko-německá zpěvačka Debbie po dvou letech od debutu vydává svou druhou desku LOVE, LOGIC & WILL. Autor: jc


Debbi nabádá své fanynky k prevenci. Super.cz

I tato rusovlasá zpěvačka se bojí o své ženské dary. K prevenci před rakovinou nabádá nejen své publikum

Novou ambasadorkou šestnáctého ročníku růžového pochodu proti rakovině prsu se letos stala Debbi (29). Zpěvačku k účasti na bohulibé akci nemuseli dlouho přemlouvat a to i přesto, že ji na rozdíl od většiny kolegů nemotivuje žádná osobní nepříjemná zkušenost se strašákem jménem rakovina.

„Musím zaklepat, že osobní zkušenost s touto nemocí já ani nikdo z mého okolí nemá. Doufám, že to tak zůstane. Stát se může cokoli dívce mého věku, nebo i mě. Chtěla bych, aby to byla motivace pro moje fanynky, aby si došly na vyšetření. Není to nic nákladného, nepříjemného, nebo něco, co vezme hodně času. Myslím si, že je dobře, že se tento pochod dělá,” říká rusovlasá umělkyně, která před dvěma lety absolvovala vyšetření prsou.

Na pochod Prahou se zpěvačka těší. „Je to můj první ročník, nevím, co mě čeká. Jen jsem pochopila, že se jde hodně dlouho pěšky. Je to pro dobrou věc, tak to ráda podpořím.” V cíli pochodu Debbi vystoupí se svou kapelou a na pódiu se vystřídá s takovými umělci jako je kapela Kryštof, Jelen, David Dejl, nebo Tonya Graves. „Na to se moc těším. Nejen, že budeme sami vystupovat, ale že si poslechneme i jiné kapely,” říká Debbi. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků


Profilový článek