Cara Delevingne (28 let)
modelka

Bulvární status: Tahle kočka uspěla jako modelka i herečka. Navíc umí zpívat a napsala román. Autor: ac


Cara a St Vincent prožívají vášnivý vztah.

Cara a St Vincent prožívají vášnivý vztah. Profimedia.cz

Na slavnou modelku to přišlo v letadle: S přítelkyní si užily intimnosti na toaletě

Topmodelka Cara Delevingne (28) je členkou neoficiálního sexuálního klubu Mile High. Do něj patří všichni, kdo měli sex na palubě letadla. Třiadvacetiletá kráska si to rozdala s přítelkyní Annie Clark alias St Vincent, s níž prožívá vztah plný rozchodů a návratů, na palubě linky z Los Angeles do Londýna, kam cestovaly kvůli Týdnu módy.

„Holky celou dobu velmi otevřeně projevovaly vzájemnou náklonnost,“ uvedl v rozhovoru pro deník The Mirror cestující z první třídy, který musel snášet projevy milostných citů mezi modelkou a dvaatřicetiletou americkou zpěvačkou. „Nesundaly ze sebe ruce, pořád se líbaly a ostatní cestující začali o všem mluvit… Pak se obě nacpaly do jedné z toalet.“

Cara ani Annie se nesnažily skrývat, že si to jdou na toaletu rozdat. „Nesnažily se tam nijak vecpat diskrétně, viděly je spousty lidí. Po celé kabině se zvedalo obočí a někteří stevardi se tvářili dost rozladěně, ale nikdo je nevyrušil. Po patnácti minutách se znova objevily a vypadaly obě rozcuchané,“ dodal zdroj deníku The Mirror. 

Famous


Časová osa článků