Michaela Ochotská

Michaela Ochotská Foto: Jan Tůma

Moderátorka Novy skončila pod kudlou! Míša Ochotská má za sebou operaci pod narkózou. Víme jakou

24. listopadu 2011 14:55

Jak Super.cz zjistil, moderátorka TV Nova Michaela Ochotská (33) podstoupila náročný operační zákrok. Pod kudlu šla poté, co na Kanárských ostrovech nafotila nový kalendář  a snažila se to všemožně utajit.

"Nezlobte se, ale je to natolik privátní a ne zrovna příjemná záležitost, tak bych to nechtěla rozebírat," snažila se mlžit blonďatá kráska. Pak šla s pravdou ven. Pod narkózou si nechala upravit špatně srostlou jizvu na hrudníku.

Tohle ale není jediná Míšina jizva. "Byla jsem hodně divoké dítě, takže si i diváci mohou při vysílání zpráv všimnout třeba osmicentimetrové jizvy na čele, kterou jsem dřív skrývala ofinou," uvedla Ochotská. Tady ale nešlo jen o estetickou záležitost, to by Míša zbytečně na operaci, kde musela být pod narkózou, což je vždy rizikové, nešla.

"Každá operace s sebou nese velké riziko, takže jsem logicky měla strach," svěřila Super.cz. Hned vedle jizvy totiž měla i mateřské znaménko, které muselo také ven. To, jak jizva vypadala, neuvidí ani ti, kdo si pořídí Míšiny kalendáře, které letos nafotila hned dva a výtěžek z nich bude určen pro potřebné děti.

"Fotograf nebude muset jizvu ani retušovat. Moje kalendáře jsou totiž jedny z nejzahalenějších v Česku a tak nebude tohle místo na žádné z fotek vidět," vysvětlila Míša, která se už vrátila i do televize. 

Saša Šeflová , Super.cz