Česká Miss 2007 na tiskové konferenci čínského seriálu, který se bude vysílat i u nás.

Česká Miss 2007 na tiskové konferenci čínského seriálu, který se bude vysílat i u nás. Michaela Feuereislová

Kdo by to do krásné Sokolové řekl? Po drsné seriálové rvačce skončila s modřinami a šrámy

Svůj debut před kamerou Kateřina Sokolová (32) pořádně odnesla. Již jsme vás informovali, že Miss České republiky pro rok 2007 dostala svou první hereckou příležitost v koprodukčním čínském seriálu Poslední vízum, který byl natáčený převážně v Čechách. Modelka si v seriálu z období druhé světové války zahrála židovku Rebeku.

Hned první den natáčení v bývalém koncentračním táboře v Terezíně si kráska sáhla až na samé dno svých psychických, ale i fyzických možností. „Šest dní jsem natáčela v Terezíně, čehož jsem se docela bála. Během mého prvního natáčecího dne tam byla obrovská zima. Točili jsme scénu, kdy já se biju s dozorkyní, kdy já ji zabiju a já taky přijdu o život,” vzpomíná na nepříjemné noční natáčení Kateřina a dále uvádí: „Byla jsem překvapená, jak moc musí být choreografie takové bitky propracovaná. Točili jsme to několikrát.”

Křehká modelka si po této scéně vysloužila několik šrámů a modřin. „Měla jsem pobité nohy, protože mě moje kolegyně v zápalu boje hodila na zem a mně uklouzly na štěrku nohy. Rvaly jsme se naplno,” vzpomíná Kateřina Sokolová. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků