Scout Willis

Scout Willis Profimedia.cz

Dcera Willise a Moore dohání nedostatek talentu odhalováním ňader

8. října 2015 21:59

Že už dávno není malá holka, dokázala čtyřiadvcacetiletá Scout Willis podobným způsobem jako tuto středu už několikrát. Prostřední ze tří dcer bývalého hereckého páru Demi Moore a Bruce Willise si černou blůzku, která bez podprsenky neskýtala už žádný prostor k představivosti, oblékla do losangeleské Mama Gallery.

O Scout se sice nejčastěji hovoří jako o herečce, ale toto označení si pravděpodobně vysloužila spíš z úcty k jejím rodičům. A přestože měla skutečně k filmu dobře nakročeno, bez rodičů za zády se jí prosadit nepodařilo. Už jako čtyřletá se přitom objevila vedle maminky Demi v dramatu Šarlatové písmeno, další příležitost přišla v jejích devíti ve Snídani šampiónů a v roce 2001 v Banditech, v těchto snímcích pro změnu hrál její otec Bruce.

Úspěchů své starší sestry Rummer, která má za sebou kromě řady filmů i vítězství v poslední řadě taneční soutěže Dancing With the Stars a nedávno navíc debutovala i na prknech Broadwaye, rozhodně nedosahuje, a tak se vydala jinou cestou, v níž se dá zaručeně zviditelnit. Stala se jednou z hlavních aktivistek kampaně Svobodu bradavkám a její odhalování tím získalo dokonce hlubší smysl… 

Dagmar Plecháčová , Super.cz