Paris Jackson a Chester Castellaw odstartovali pondělní den ranní kávou a polibky.

Paris Jackson a Chester Castellaw odstartovali pondělní den ranní kávou a polibky. Profimedia.cz

Michael Jackson by měl radost: Jeho dcera zažívá první velkou lásku a je konečně šťastná

15. července 2015 5:55

Paris Jackson v tom už pár měsíců lítá až po uši. A její city jsou fotbalistou Chesterem Castellawem v hojné míře opětovány. Na dceři popového krále je vidět, jak moc ji první vážný vztah naplňuje štěstím a klidem, kterého si během svého života užila jen málo (pokusila se i o sebevraždu). Chester ale dokázal černé myšlenky a smutné vzpomínky Paris vyhnat z hlavy.

Dvojice se v pondělí ráno sešla před kavárnou v kalifornském Calabasas a na několik minut se uchýlila do svého vlastního světa, kde polibky a něžnosti nebraly konce. Když už každý potřeboval jít vlastním směrem a došlo na loučení, Paris nechtěla Chestera z objetí vůbec pustit.

Dnes sedmnáctiletá dívka, která v dětství musela na veřejnosti chodit s maskou na obličeji a později přišla o milovaného otce a musela bydlet s přísnou jehovistickou babičkou, se nakonec dozvěděla, že Michael Jackson nejspíš vůbec nebyl jejím biologickým otcem. Na svůj mladý věk si toho zažila až až, a tak věřme, že jí to s o rok starším sportovcem co nejdéle vydrží. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz