Kaci Fennell je pro mnohé vítězkou.

Kaci Fennell je pro mnohé vítězkou. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Miss vesmíru se stala Kolumbijka, ale u lidí to vyhrála na celé čáře tahle krátkovláska z Jamajky

26. ledna 2015 11:53

Kolumbijská královna krásy Paulina Vega byla v neděli večer korunována Miss Universe, ale vkus poroty a veřejnosti se tentokrát hodně lišil. Podle mnohých se nejkrásnější dívkou vesmíru měla stát dvaadvacetiletá Kaci Fennell z Jamajky. Diváky si získala svým rozpoznatelným vzhledem, kterému dominoval sestřih á la Halle Berry, ale i bezprostředností a přirozeným projevem při rozhovoru s moderátory.

Krátkovlasá brunetka onoho finálového večera v Miami skončila na pátém místě, lidé na sociálních sítích ale okamžitě po vyhlášení začali diskutovat, že vítězkou se měla stát právě sympatická dívka z Karibiku. Před ní skončily ještě reprezentantky z Ukrajiny, Nizozemí a Spojených států amerických.

Fennell zaujala ve všech disciplínách. Slušelo jí to jak v plavkách, tak v pestrobarevném národním kostýmu s obrovskou čelenkou z per, i při promenádě ve večerních šatech. Pobavila rovněž svou reakcí na dotaz, které nejvýznamnější osobnosti dala světu její země. Svou odpovědí 'Bob Marley a Usain Bolt' se vymykala od duchaplných naučených vět od ostatních soutěžících a u diváků znovu bodovala. Kráska z Kingstonu se tak nepochlubí dalším titulem, ale může ji hřát pocit, že u lidí je vítězkou právě ona. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz

Zrušit