Madalena Joao

Madalena Joao Foto: archiv M. Joao

Je vůbec těhotná? Čokoládová kráska zhubla v požehnaném stavu šestnáct kilogramů

30. července 2014 18:18

Zatímco jinak se i z těch nejštíhlejších těhotných dívek stávají pomalu matrony, zpěvačka Madalena Joao je na tom naopak. Na začátku těhotenství ještě měla nadváhu, dnes, v šestém měsíci, má kila v rovnováze. „Zhubla jsem z 86 kil na sedmdesát,“ chlubí se.

Nejde ale o žádný projev nemoci. Špeky šly zkrátka dolů. „Lékař mě chválil, že mám teď ideální váhu. Cítím se perfektně, jsem se sebou spokojená. V prvním trimestru jsem samozřejmě měla i nějaké těhotenské potíže, ale ty už odezněly a vše je v harmonii. A protože těhotenství není nemoc, jsem čilá a pracuju a lítám snad ještě víc než předtím,“ pochlubila se.

Joao zažívá nejkrásnější období svého života. Daří se jí v soukromí i pracovně. „Už mám nasmlouvané zpívání na příští rok. Když nebude moci hlídat rodina, je tu ještě otec, takže se to zvládne,“ věří.

Rodit by měla prvního listopadu a čeká prý kluka. „Ale gynekologa jsem dokonale zmátla. Ptala jsem se ho, jestli si je pohlavím jistý, protože doktoři se někdy pletou. A on od té doby nemůže najít pindíka. Na ultrazvuku ale byl,“ dodala s úsměvem zpěvačka, která se kromě přípravy na mateřství chystá také na vydání nového alba. 

David Zápal , Super.cz