Zdeněk Pohlreich bok po boku s misskami

Zdeněk Pohlreich bok po boku s misskami Foto: Archiv FTV Prima

Pohlreich laškoval s nejkrásnějšími dívkami Česka: Drsoně od plotny zpovzdálí bedlivě střežila manželka

Zdeněk Pohlreich (64) sice nedávno přiznal „únavu materiálu“ a hrozil odchodem do důchodu, diváci se ho ale jen tak nezbaví.

Pohlreich se objeví v novém pořadu Rozpal to, šéfe!, který volně navazuje na úspěšnou sérii Šéf na grilu. Jak už je z názvu patrné, šéfkuchař divákům opět ukáže, jak venku na grilu připravit lahůdky.

„Mě nic nezastaví! Já vařím do kopce, z kopce, ve vichru, ve sněhu, furt,“ směje se Pohlreich, který, snad aby si fajnšmekři recepty zapamatovali, vydal k novému pořadu i stejnojmennou knížku.

Známému drsoňovi za plotnou, který nejde pro ostré slovo daleko, pokřtily knížku poslední vítězky České Miss Gábina Kratochvílová (31) s Gabrielou Frankovou (27). Obě dvě Gábiny se k viditelně nadšenému kuchaři vinuly jako liány a snažily se z něj vydolovat nějaké ty kuchařské finty.

Společnost nejkrásnějších českých dívek dělala „šéfovi“ evidentně dobře, ale moc s nimi laškovat nemohl. Na křtu totiž nechyběla manželka Zdeňka, která si svůj kuchařský poklad hlídala jako oko v hlavě. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků