V repertoáru mají nejoblíbenější svatební písně Už nejsem volná a Jednoho dne se vrátíš. Teď chystají společné turné...

V repertoáru mají nejoblíbenější svatební písně Už nejsem volná a Jednoho dne se vrátíš. Teď chystají společné turné... Foto: Lenka Hatašová

Roli v muzikálu odmítla, ale hladem nezemře: Tahle česká zpěvačka má důvod k velké radosti

Zpěvačka Petra Janů (68), bez které se dříve žádný pořádný muzikál neobešel, poslední dva roky vyměnila divadelní prkna za koncertní pódia. Před pár týdny opět koketovala s nabídkou na hlavní roli Donny v chystaném muzikálu Mamma Mia! Po zvážení všech pro a proti nakonec Petra nabídku s díky odmítla.

„Ozvali se v době, kdy už jsem měla podzimní měsíce docela obsazené. Takže by to byl opravdu velký zápřah. Na podzim mě čeká turné s Věrou Špinarovou (✝65) a před Vánocemi i klasické vánoční koncerty,“ míní Petra, která se stejně jako v minulých letech zřejmě nezastaví.

Lucernu letos tak oproti předchozím sezónám zbourá zřejmě hned dvakrát. „O koncerty s Věrou je obrovský zájem. Dokonce jsem se teď dozvěděla, že ten první 10. prosince už je skoro vyprodaný, a tak budeme 11. prosince přidávat další koncert. Mám z toho pochopitelně velkou radost. Těším se na společné duety a fanouškům můžu slíbit, že to s Věrčou roztočíme jako pořádné rockové babičky,“ slibuje trojnásobná Zlatá slavice. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků