Hana si nechala napíchat botox do podpaží.

Hana si nechala napíchat botox do podpaží. Foto: MUDr. Patrik Paulis

Sexy Mašlíková na plastice: Proč si nechala píchat injekce do podpaží?

Modelka Hanka Mašlíková (39) hned pár dní po dovolené zamířila na jednu z pražských klinik plastické chirurgie. Nejednalo se o úpravu silikonů nebo přifouknutí rtíků, což by se dalo u Hanky nejvíc očekávat.

Modelka se rozhodla, že skoncuje s pocením. Hanka veškerý svůj volný čas vyplňuje sportovními aktivitami a pocení je pro ni o to víc nepříjemné. Spojila se proto se svým rodinným přítelem a zároveň plastickým chirurgem.

"Ráda a často sportuju a vždy mě trápily skvrny po pocení. Někdo si dává botox na obličej a já jsem se rozhodla dát si ho do podpaží. Dostaly se ke mně dobré reference od kamarádek, tak proč to nezkusit," řekla Hanka.

Botox je známý tím, že se aplikuje především na obličej, ale v poslední době se stává populárnější i vpichování této látky do podpaží. "Nejdříve se podpaží namaže znecitlivujícím krémem a pak vpíchne botulotoxin. Výsledek se dostaví za 2 až 5 dní. Celý zákrok trvá 5 minut a není bolestivý," řekl lékař.

"Ze zákroku jsem měla docela strach, ale po konzultaci jsem se všech obav zbavila. Při sportu a práci modelky je tahle věc skvělá a můžu ji jenom doporučit," dodala Hanka. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků