Arnold Schwarzenegger na snímku z roku 2001 objímá služebnou Mildred.

Arnold Schwarzenegger na snímku z roku 2001 objímá služebnou Mildred. Profimedia.cz

To už je moc: Ošklivá uklízečka se na fotkách tulí k Schwarzeneggerovi i jeho ženě

26. května 2011 11:55

Služebná Mildred Patricia Baena (50), které Arnie (70) před 14 lety udělal nemanželské dítě, bývala doslova součástí rodiny Schwarzeneggerových. Dokazují to nově zveřejněné fotografie. Na těch se Patty objímá jak s Arniem, tak s jeho manželkou Mariou Shriver (55).

V lednu 2001, kdy byly snímky pořízeny, už přitom byl asi tři roky na světě Joseph, který se narodil z Mildredina mileneckého vztahu s Arnoldem. Maria o tom ale nic nevěděla. K služebné, která za bílého dne pravidelně souložila s jejím mužem, se srdečně tiskla.

Mildred dokázala svůj úlet s Arniem umně skrývat nejen před Mariou. O tom, že je Joseph synem Schwarzeneggera, neměl ponětí ani její bývalý manžel Rogelio (61), který se tisku svěřil, že jej manželka dlouho vodila za nos.

Šokovaný muž nyní přiletěl až z Kolumbie, aby si s Terminátorem vše vyříkal. „Chci vědět, co mi pan Schwarzenegger poví. Ten muž byl pro mne hrdina. Mnohokrát jsme se setkali a on se mnou vždy jednal jako s přítelem. Vše ale předstíral,“ prohlásil zhrzený muž.

„Lhal mně a lhal všem. Je to, jako by mi vrazil kudlu do srdce,“ prohlásil. Baena nemá dobré mínění ani o své exmanželce, která podle něj byla hrdá, že může u Schwarzeneggerů pracovat. Svého zaměstnavatele vždy nazývala „panem Arnoldem“.

„Mildred vždy hovořila o svém šéfovi. O panu Arnoldovi, jak mu říkala, hovořila jako o skvělém muži,“ řekl. „Je to zmije, která všechny oklamala,“ prohlásil Baena na účet své bývalé ženy.

Rogelio, který se v Kolumbii živí jako řezník, se dozvěděl, že Joseph není jeho syn až od sestry, která o Arnoldových milostných trablích slyšela v televizi. „Byl jsem zrazen, jsem v šoku a velmi rozzlobený,“ uzavřel Baena. 

Michael Švec , Super.cz