Zuzana Jandová ve spodním prádle.

Zuzana Jandová ve spodním prádle. Herminapress

Sexbomba Zuzana Jandová: Na tohle tělo teď sahá už jen albánský hřebec

Krásná Miss ČR 2008 Zuzana Jandová (32) se sice před rokem kvůli nedostatku času rozešla s bohatým albánským podnikatelem Agem Simitčim (36), dnes je však opět všechno jinak! Podle důvěrných informací Super.cz se páreček zase objevuje bok po boku. Dokonce spolu znovu bydlí. Muži mu mají co závidět. Na luxusní fotografie Zuzany se podívejte ve fotogalerii.

"Zuzana s Agem spolu skoro každé ráno v Praze-Malešicích venčí psa. Odpoledne už s ním většinou chodí jen Ago. A Jandová jezdí jeho autem. Nemohli bez sebe zkrátka být," prozradil Super.cz zdroj z modelčina okolí. Zuzana o své lásce nikdy veřejně nehovořila, dokonce ho před novináři schovávala pod bundou. Ani tentokrát neudělala výjimku. Nebrala telefon a nereagovala na textové zprávy. Proč nechce být s Agem spojována? Je snad s jeho podnikáním něco špatně?

Zuzana se s Agem rozešla loni na jaře. Odůvodnila to tím, že má hodně pracovních zakázek v zahraničí a že s přítelem už byli spíš sourozenci než milenci. Z okruhu přátel sexbomby Jandové ale vyšla informace, že ve skutečnosti Ago zapomněl své lásce říci, že je ženatý. Ať je to jakkoliv, albánský obchodník s pánskou módou a dosluhující profesionální hráč futsalu je dnes opět tím jediným, kdo si může beztrestně sáhnout na Zuzanino sošné tělo. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků