V rámci svého pobytu za velkou louží se odjela Monika ohřát i do Kalifornie.

V rámci svého pobytu za velkou louží se odjela Monika ohřát i do Kalifornie. Foto: Archiv Monika Bagárová

Monika Bagárová vážně umí žít. Sledujte, jak fantasticky si užívala v Americe

5. prosince 2012 8:59

Zpěvačka Monika Bagárová (23) odjela načerpat energii do Spojených států. Za velkou louži odcestovala princezna SuperStar už podruhé za krátkou dobu. A důvody jejího dvoutýdenního pobytu rozhodně nebyly pouze pracovní.

„Nečekala jsem to, ale úplně jsem propadla jeho kouzlu,“ svěřila se bezprostředně po svém návratu z USA Monika, kterou, stejně jako Franka Sinatru, seriálovou Carrie Bradshaw nebo Aliciu Keys, uchvátil New York. Ten nenavštívila poprvé, letos v létě tam strávila tři týdny na studijním jazykovém kurzu. „Tentokrát jsem měla víc času na poznávání města a setkávání s přáteli. Ale stihla jsem i pár pracovních schůzek, výlet do Kalifornie a samozřejmě nákupy,“ směje se zpěvačka, která se z pulsujícího velkoměsta přezdívaného ‚Big Apple‘ vrátila nejen odpočatá, ale také s kufrem o pár kilo těžším.

„Mám před sebou natáčení nového klipu, koncerty, křest vánočního duetu ‚Biela noc‘ s Robem Opatovským, křest mého prvního kalendáře, je toho opravdu hodně, takže odjet s prázdným kufrem by byl hřích. Navíc jsem nemyslela jen na sebe, ale i na sourozence a mamku s taťkou,“ ospravedlňuje svou nákupní horečku pobaveně rodačka z Brna.

Pravdivost jejích slov potvrdili oba rodiče, kteří si své nejstarší dcery poté, co se odstěhovala do Prahy, příliš neužijí. Využívají tak každé chvíle, kdy mohou být s ní. „Stýská se mi, to je jasné, ale Monika už je velká holka a nemůžu ji držet doma. Jsem ráda, že cestuje a poznává svět,“ svěřila se maminka Moniky, která společně se svým mužem přihlížela focení snímků avizujících singl ‚Let Me Love You‘ z připravovaného druhého alba. Ten se bude natáčet začátkem prosince v Bratislavě a jak zpěvačka uvedla, bude stejně sexy jako nové fotky.

„Jediné, co zatím prozradím, že klip bude taneční a bude se odehrávat v bazénu. Proto jsem před natáčením podstoupila transparentní samoopalovací nástřik a mučím se v posilovně. Chci, aby byl výsledek dokonalý,“ tají podrobnosti Monika, kterou v klipu doprovodí street dance tanečníci z Hip Hop Fakulty, kteří mají na svém kontě spolupráci s Black Eyed Peace, Snoop Doggem nebo Kanye Westem. 

Jiří Čeladník , Super.cz