Zlata Adamovská mládne před očima. Jaký je její recept na krásu? Super.cz

Zlata Adamovská mládne před očima. Šokovala nás svým receptem na krásu

Herečka Zlata Adamovská (62) vypadá po padesátce úžasně. Když jsme ji po dlouhé době potkali, museli jsme se zeptat, jak to dělá, a zda má nějaký speciální recept na krásu. A byli jsme dost překvapení.

"Starám se o sebe jako každá jiná žena. Používám kvalitní krémy, piju hodně vody, i když samozřejmě sklenkou vína také nepohrdnu, a snažím se hodně spát," řekla Super.cz Zlata. Ale právě po odpovědi, jak dlouhý spánek si dopřává, jsme byli v šoku.

"Spím obvykle šest hodin denně. Na víc nemám kvůli množství práce čas. A jen občas si dopřeji osmihodinový spánek. Přece je škoda život prospat," míní nestárnoucí brunetka. Energii prý dobíjí na dovolených, které si ovšem musí plánovat hodně dopředu kvůli natáčení i divadlu.

"Naposledy jsem byla v Keni a chystám se do Španělska," vyprávěla. Na svých cestách se ale neválí na pláži, ale snaží se z dané země co nejvíce poznat. "Já jsem už třetí den na pláži nervózní. Zvlášť v těch dalekých zemích by přece byla škoda nepoznat víc život obyčejných lidí a to, jak to vypadá mimo turistická centra," je přesvědčená Zlata.

"Třeba i v Keni jsem poznala, že životní podmínky nejsou ideální, jsou místa, kde je velká bída a i nedostatek pitné vody. Proto jsem se také zapojila do projektu Aqua for Life," vysvětlila herečka.

Strach z nemocí při svých cestách nemá. "Vždycky podstoupím očkování vakcínami, které se do určité země doporučují. A nikdy mne nepotkalo nic horšího než střevní potíže, úpal nebo úžeh," vypočítala Adamovská. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků