Bývalí manželé na letišti v Los Angeles

Bývalí manželé na letišti v Los Angeles Profimedia.cz

Stará láska nerezaví? Sean Penn a jeho exmanželka, známá jako Jenny z Foresta Gumpa, po letech spolu

Fanoušci bývalého hereckého manželského páru Seana Penna (62) a Robin Wright (56) jsou nadšení z jejich nových společných fotek. Držitel Oscarů za snímky Tajemná řeka a Milk a představitelka Jenny Curran z Foresta Gumpa byli po několika letech poprvé zachyceni spolu, a to o víkendu na letišti v Los Angeles.

Spekulace o možném znovuobnovení jejich lásky přicházejí především v souvislosti s tím, že herečka loni v srpnu požádala o rozvod s o osmnáct let mladším manželem Clémentem Giraudetem a Sean Penn zároveň loni završil rozvod s modelkou Leilou George, jež byla pro změnu mladší o celých dvaatřicet let.

Manželství se zajíčkem krásné Jenny z Forresta Gumpa nevyšlo. Herečka se potřetí rozvádí

Penna a Wright přitom nespojuje jen dvacet společných let, ale především dcera Dylan Frances (31) a syn Hopper Jack (29). Bývalí manželé tak rozhodně mají na čem stavět a skutečnost, že jsou momentálně oba single, případnému obnovení vztahu nahrává.

Sean Penn (61) nečekaně otevřeně o rozvodu se třetí ženou (30): To já jsem podělal naše manželství

Sean patří mezi největší hollywoodské svůdníky, jelikož jeho náručí prošly mimo jiné herečky Elizabeth McGovern či Susan Sarandon. Jeho manželkami byly pak ještě Madonna a Charlize Theron. Pouze s Robin jej však pojí děti, stejně tak v jejím případě. Z hereččina prvního manželství s Danem Witherspoonem ani z dalších vztahů potomky nemá. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků