Tom Cruise (59 let)
herec

Bulvární status: Jeho největší láskou je scientologie Autor: ac


America Olivo byla hvězdou slavnostní premiéry.

America Olivo byla hvězdou slavnostní premiéry. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Konečně přišla její slavná chvilka: Krásná herečka (37) se na premiéře zviditelnila poodhaleným ňadrem

Před kamerou se America Olivo objevuje už přes deset let, ale až nyní plně vynikly její přednosti. Na premiéře pátého dílu špiónské ságy Mission Impossible se postarala o skandálek, který z ní udělal ostře sledovanou hvězdu.

America Olivo má za sebou hudební dráhu jako členka dívčí popové kapely Soluna i role ve filmech Iron Man či Maniak, ale hvězda první velikosti se z ní prozatím nestala. Očekávaný trhák Mission Impossible - Národ grázlů by ovšem mohl být milníkem její herecké kariéry.

Ambiciózní žena, která má zkušenosti i s modelingem, se postarala o pořádný rozruch ještě předtím, než film s Tomem Cruisem (59) v hlavní roli dorazil do kin. Na slavnostní premiéře v New Yorku se předvedla v šatech, které toho odhalily více, než bylo původním záměrem. America tak filmu zajistila nečekanou publicitu.

Film Mission: Impossible - Národ grázlů by se ale nejspíš obešel i bez této reklamy. Kritici nešetří chválou a marketingoví specialisté mu nejspíš zajistili pozornost i údajným románkem Toma Cruise s mladou asistentkou, který se nakonec ukázal jako nepravdivý. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků