Šárka Cojocarová (33 let)
Česká Miss Earth

Bulvární status: Na Miss Earth měla nejlepší postavu. Autor: veš


Šárka Cojocarová na tajném večírku skončila ve spodním prádle.

Šárka Cojocarová na tajném večírku skončila ve spodním prádle. Foto: Archiv Super.cz

A je to tady: Miss Cojocarové unikla hodně odvážná soukromá fotografie. Máme ji!

Super.cz se podařilo získat fotografii z tajného večírku, na které jen v růžovém prádélku pózuje Česká Miss Earth, úřadující třetí nekrásnější dívka České republiky Šárka Cojocarová (33). Spousta alkoholu, plný popelník a předvádění vnad v růžovém prádélku bylo tou pravou zábavou.

"Fotka je ze soustředění Miss ČR v Egyptě. S holkama jsme si udělaly na hotelovém pokoji veselý večírek. Bylo tam hodně horko, tak bylo potřeba se schladit," řekla Super.cz s úsměvem Cojocarová (33).

Hlavou jí vrtalo především to, jak se fotka na veřejnost dostala. "Fotku jsem měla jen já, spolubydlící finalistka Soňa Dedíková a myslím ještě Lucie Petrišková (bývalá milenka pozn.red.). Hodně zvláštní," zamyslela se Cojocarová (33).

Občasné večírky má v oblibě. "Nijak to nepřeháním. Samozřejmě se občas ráda napiju, nejčastěji asi na různých oslavách. Několikrát týdně vypitá někde v baru na zemi se ovšem neválím. Nejsem žádná Hanychová (37)," řekla Super.cz Cojocarová (33).

Momentálně na mejdany nemá ani pomyšlení. Ruší i pracovní zakázky. "Čekají mě dvě státnice, první už za dva týdny. Takže sedím nad učebnicemi. Mám teď měsíc volna a  práci beru jen výjimečně," dodala Česká Miss Earth. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků


Profilový článek