Richard Genzer (54 let)
herec, moderátor

Bulvární status: Zasedne v porotě StarDance. Autor: ac


Vítězkou StarDance je Veronika Khek Kubařová. Jak dojala Dagmar Havlovou? Super.cz

Vítězka StarDance Veronika Kubařová dojímala k slzám: Takhle rozplakala Dagmar Havlovou, maminku i Richarda Genzera

Herečka Veronika Khek Kubařová (34) zvítězila ve StarDance. Během velkého finále společně s tanečníkem Dominikem Vodičkou dojali publikum i diváky u televizních obrazovek.

Není divu, že za emotivní freestyle dostali od poroty čtyři desítky. I známý šprýmař Richard Genzer (54) plakal, když Veronika tančila, recitovala a zároveň zpívala píseň Potměšilý host od Hany Hegerové.

„Já se dojímám málokdy, ale tohle bylo opravdu krásný. Po mojí přítelkyni a řediteli Dvořákovi (ředitel České televize) je to nejkrásnější věc, jakou jsem tu kdy viděl,“ dojímal se i vtipkoval Genzer.

„Byl to nejlepší freestyle, který tu kdy byl,“ přidal se porotce StarDance Jan Tománek (50). „Bylo to fakt krásné,“ jen těžko hledala slova porotkyně Tatiana Drexler (58).

Vše o Veronice Khek Kubařové a její cestě taneční soutěží StarDance najdete zde.

Jedno oko v hledišti nezůstalo suché. Plakala Veroničina maminka, manžel Pavel i herečka Dagmar Havlová (68), jež si finále StarDance nenechala ujít.

Kubařová s Vodičkou zatančili také rumbu, tango a scénický tanec. Jejich tango bylo podle porotce Jana Tománka nejlepším standardem této řady. Získali za něj 39 bodů, stejně jako za rumbu. Vítězství tedy bylo opravdu zasloužené a shodli se na něm jak diváci, tak porota. 

Líbí se vám Veronika Khek Kubařová jako vítězka StarDance?

Anna Veškrnová , Eliška Vinterová , Super.cz


Časová osa článků