Pavla Vitázková (41 let)
herečka

Bulvární status: Je maminkou dvou dětí. Autor: veš


Dušan Vitázek tráví čas bez své ženy a dcery.

Dušan Vitázek tráví čas bez své ženy a dcery. Foto: Martin J. Polák

Muzikálový fešák bude sám v Praze: Kašle na manželku, hvězdu Cest domů a Redakce, a malou dceru?

Takhle si zřejmě půvabná herečka Pavla Vitázková (41) dobu po narození vytouženého miminka nepředstavovala. Z dcery Barborky, která se jí narodila v polovině prosince, měl samozřejmě radost i její muž Dušan Vitázek, ten ale se svými holkami stráví méně času, než by si jeho žena představovala.

Ovšem práce se neptá a Dušan dostal konečně velkou muzikálovou roli, a to nikoli v Brně, kde manželé žijí. Až půjde jen o představení, nebude to tak hrozné, ale do konce března musí v metropoli trávit téměř každý den při zkouškách muzikálu Marie Antoinetta, kde se s kolegou, zpěvákem Davidem Deylem (35), střídá v roli královnina milence, kterou hraje Monika Absolonová (43), švédského vojáka Alexe Fersena.

Malou Barborku sice zbožňuje, dokonce se ji naučil i koupat a přebalovat, ale na rodinu prostě někdo vydělávat musí. Dokonce dostal i roli v novém seriálu, který se začal natáčet shodou okolností v Brně a do kterého nastoupila na menší roličku i jeho žena. Prvního vymodleného potomka tak budou muset svěřovat do cizích rukou dříve, než si představovali. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků