Markéta Plánková (43 let)
herečka

Bulvární status: Po problematickém vztahu se Štolpou se vdala, porodila druhou dceru a je z ní seriálová hvězda Autor: agš


Jedna z ženských postav v zítřejším díle zemře.

Jedna z ženských postav v zítřejším díle zemře. Foto: Archiv České televize

Nejunylejší herečka z První republiky se v další řadě seriálu už neobjeví: V příštím díle ji zastřelí!

Závěr druhé řady seriálu První republika bude podle všeho pěkně dramatický! Už teď je totiž skalním fanouškům této historické podívané nad slunce jasné, že v následujícím díle, který Česká televize odvysílá už zítra, jedna z postav vydechne naposledy.

Na sociální síti už teď fandové seriálu tipují, která z klíčových postav se ve třetí řadě oblíbeného seriálu už neobjeví. „Pokud zastřelí Kláru, vrátí se Vladimír k Magdaléně,“ tipuje jeden ze sledujících. „Tuším, že zemře Klára. Moc mě to mrzí. Magdalenu nemám ráda,“ píše další.

A většina tipů na sociální síti seriálu je správných. „V zítřejším díle zemře opravdu Klára Valentová. Její představitelka Markéta Plánková (43) se v další řadě seriálu už neobjeví,“ prozradila nám žena ze štábu seriálu dobře obeznámená s dějem.

Pro diváky to nakonec zase taková ztráta nebude. Markéta Plánková měla ve druhé řadě mnohem méně hereckého prostoru než v řadě první, kde byla navíc kritikou i diváky hojně kritizována za to, že je její herecký projev příliš unylý a jednostranný. 

Bude vám v seriálu Markéta Plánková chybět?

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků