Johnny Depp (59 let)
herec, filmový producent

Bulvární status: Vyhrál soud nad Amber Heard a očistil své jméno. Autor: kv


Naomi Campbell

Naomi Campbell Profimedia.cz

Nečekaná reakce na svědectví Kate Moss ve sporu Deppa s Heard: Tohle vzkázala Naomi Campbell

Na soudní spor mezi Johnnym Deppem (58) a Amber Heard (36) vášnivě reagují nejen fanoušci jednoho či druhého, ale také slavné osobnosti. Po výpovědi Kate Moss (48), která svědčila ve prospěch svého expřítele Deppa a pod přísahou popřela, že by ji kdy strčil ze schodů, jak před soudem v minulosti uvedla Heard, kolegyni, a potažmo i Deppa veřejně podpořila další supermodelka Naomi Campbell (52).

„Řekni to!!!“ reagovala na záběry, na nichž Moss hovoří o incidentu, k němuž došlo před lety na Jamajce. Ve vzkazu pro Kate použila přezdívku „wagon“, již kamarádky vzájemně roky používají. Modelka tak dala jasně najevo, kdo má její podporu.

Další nálož pro Amber Heard: Po Moss před soudem znovu promluvil i Depp. Hereččin výraz mluví za vše

„Nikdy mě nestrčil, nekopnul nebo neshodil z jakýchkoli schodů,“ uvedla Moss, která se do Virginie, kde soud probíhá, připojila přes video hovor z Anglie.

S Deppem tvořila pár tři roky. Když se seznámili, bylo jí dvacet a jemu jednatřicet let. Ačkoli Moss kdysi rozchod s Deppem, k němuž došlo v roce 1997, označila za noční můru, nyní mu projevila absolutní podporu. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků