Jakub Prachař (38 let)
herec, muzikant

Bulvární status: S Agátou se rozvedl a nyní randí s mladší herečkou. Autor: daz


Tady jablko nepadlo daleko od stromu.

Tady jablko nepadlo daleko od stromu. Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová

5 dcer slavných českých maminek, které podobu nezapřou: Kubelková, Batulková i Jirešová mají doma svou kopii

V těchto případech doslova platí přísloví, že jablko nepadá daleko od stromu.

Iva Kubelková a Natálie

Iva Kubelková (44) patří mezi naše nejkrásnější modelky, teď jí ale vyrostla silná konkurence. Její starší dcera Natálie (14) totiž po mamince zdědila krásu, a dokonce už má první pracovní nabídky z modelingových agentur. Jestli se ale nakonec vydá v matčiných šlépějích, zatím mladá kráska neví.

Jana Bernášková a Justýna

Dcera Jany Bernáškové (40) se své mamince nejen podobá, ale zdědila i umělecké vlohy. Justýnka (12) si dokonce hereckou profesi už i vyzkoušela. V seriálu Ulice si zahrála dceru kadeřnice Betty Barborku a maličkou roli získala i ve filmu Pohádky pro Emu.

Iveta Vítová a Aneta

Do krásy roste také dcerka Ivety Vítové (38) Anetka (5). Ta je sice na modeling ještě příliš malá, ale už v útlém věku pózovala před profesionálním fotografem. Moderátorka a bývalá Česká Miss s ní totiž už několikrát nafotila umělecké snímky a nemá ani problém s tím, že by se Anetka touto cestou jednou vydala.

Dana Batulková a Mariana Prachařová

Dcera slavného hereckého páru Dany Batulkové (60) a Davida Prachaře (59) se sice na rozdíl od svého bratra Jakuba Prachaře (38) nestala herečkou, umělecké vlohy ale zdědila a zkouší štěstí na hudební scéně. Co se týče vzhledu, Mariana (24) své geny rozhodně nezapře. Nedávno si navíc nechala zkrátit vlasy na mikádo, v němž vypadá jako maminčina mladší kopie.

Ivana Jirešová a Sofie

Ještě nedávno byla dcera Ivany Jirešové (45) malá blonďatá holčička a najednou je z ní velká slečna, která se navíc své mamince čím dál víc podobá. Se Sofií (13) herečka nedávno vyrazila do společnosti, kde náctiletá dívka překvapila především vyspělým vzhledem, který zvýraznila make-upem. 

Štěpánka Bínová , Super.cz


Časová osa článků