Catherine Zeta-Jones (52 let)
herečka

Bulvární status: I po padesátce oslňuje hlubokými výstřihy. Autor: kj


Tyto fotografie dělí 15 let.

Tyto fotografie dělí 15 let. Profimedia.cz

Slavný herecký pár slaví jubileum: 7 fotek zachycujících bouřlivý vztah Michaela Douglase a o 25 let mladší Catherine Zety-Jones

Když začal Michael Douglas (77) před více než 15 lety randit s krásnou Catherine Zetou-Jones (52), málokdo věřil tomu, že dnes společně oslaví své 45. a 70. narozeniny. Nechybělo ovšem příliš k tomu, aby svá jubilea prožili odděleně.

Oscaroví herci tvoří oficiální pár od listopadu roku 2000, kdy po rok a půl dlouhé známosti vstoupili do manželství. Tehdy už byli rodiči tříměsíčního Dylana, k němuž si o tři roky později pořídili dceru Carys. Partneři, jež od sebe dělí 25 let, tvořili spokojenou rodinku, ale loni se začaly objevovat informace o nevyhnutelném rozvodu.

Douglas a Zeta-Jones spolu dočasně přestali žít jako manželé, ale vzájemné odloučení jejich vztah nakonec zachránilo. Po partnerské krizi, jíž předcházel hercův boj s rakovinou, herecká dvojice opět našla stejnou řeč a dospěla k závěru, že si dá druhou šanci. Důkazem toho jsou společné fotky, na nichž se Michael Douglas a Catherine Zeta-Jones opět objevují jako fungující pár.

V galerii uvidíte, jak se kráska z muzikálu Chicago a nestárnoucí fešák z filmů Wall Street a Válka Roseových za 15 společných let proměnili. 

Adam Chromý , Super.cz


Profilový článek