Charlotte a Nelly Gottovy v kampani

Charlotte a Nelly Gottovy v kampani Foto: Lenka Hatašová/Victoria Magic

Gottovy dcery mají za sebou první kampaň: Podívejte se

Charlotte Ella a Nelly Sofie Gottovy si odpracovaly svoje oblečení. Nafotily kampaň, díky které Karel Gott (80) s manželkou Ivanou už nemusí řešit, kde a za kolik kupovat oblečení pro své ratolesti.

"Focení bylo docela dlouhé, trvalo několik hodin. Holčičky byly úplně nadšené, hlavně když jim u toho hrála Abba. To se pak dostaly do svého živlu. Dělaly pak ale víc blbostí než že by pozovaly. Mají taneční kreace v sobě po tatínkovi," řekla Novinkám Ivana Gottová na párty dětského obchodu, kterého se její dcery staly tvářemi.

Protože je Charlottka víc plachá, musela mít za účast slíbenou sladkost. "Řekla jsem jim, že když budou hodné a hezky pózovat bez ksichtů, půjdeme pak na pohár. To funguje vždycky," usmívá se Ivana.

Charlottka překvapila výrazně ostříhanými vlásky. "To byl její nápad. Už dlouho chtěla ostříhat. Dlouhé vlásky jí nebavily. Jen tatínek byl vždycky proti. Teď je v Německu, tak to přišlo," prozrazuje Ivana. "Když to Charlottka Karlovi volala, rád tedy moc nebyl," říká Gottová.

Honorář holčičky za nafocení fotek, které zdobí dětský obchod na pražském Chodově, nedostaly, můžou si ale dle libosti vybírat v obchodě oblečení. "Dcery jsou hodně vybíravé, už jim do toho skoro nesmím mluvit," směje se Ivana. "Oblečení chodí ale většinou stejně," upřesňuje moderátorka VIP zpráv na televizi Prima. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků