Dara, Michal a Pepa mají super kšeft.

Dara, Michal a Pepa mají super kšeft. Foto: Archiv

Dara Rolins, Michal David a Pepa Vojtek získali kšeft snů. Přijdou si na pořádný balík!

Nová pěvecká soutěž Hlas Česko Slovenska už zná jména třech svých porotců. Těmi vyvolenými jsou Dara Rolins (47), Michal David (60) a Josef Vojtek (46). A všichni jsou ze svého nového postu přímo nadšeni. Aby ne, za účast jim na účtu přistane pořádný balík peněz.

Úkolem vybraných porotců ale nebude pouze hodnotit. V průběhu soutěže se stanou trenéry svých vybraných adeptů, které se pak budou snažit svým koučováním dovést k vítězství.
„Smlouva ještě není podepsaná, dotahují se poslední detaily ohledně honoráře,“ řekla manažerka Rolins Eva Skallová deníku Blesk. A přestože se zpěvačka ještě neupsala, s účastí počítá a už se nemůže dočkat. „Vážně se na to doslova těším,“ přiznala Dara.

Natěšení jsou i další porotci. „Jdu do toho, a s nadšením,“ tvrdí hitmaker David. Stejně tak rocker Vojtek, který dlouho váhal, zda nabídku přijme. „Nebude to jen tak, bude to docela práce a půlroční závazek. Jsem ale rád, že jsem to vzal.“

Jméno čtvrtého porotce zatím zveřejněno nebylo. Spekuluje se o tom, že by čtvrtým porotcem měla být nová láska Dary Rolins Rytmus. "Vím, že mezi Novou a Patrikem nějaké námluvy proběhly, a myslím, že by to bylo logické, že by byl s Darou skvělá dvojka," nechala se slyšet manažerka Dary Skallová. Rytmus si měl podle Nedělního Blesku říci o poněkud přemrštěný honorář. Pokud na jeho podmínky televize nepřistoupí, je podle zákulisních informací ohrožena i účast jeho lásky Dary. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků