Týnuš Třešničková

Týnuš Třešničková Foto: Instagram T. Třešničkové

Popálená Třešničková se konečně vyjádřila k rozchodu s přítelem: Tohle je důvod, proč už spolu nejsou

Youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková (25) se rozhodla poodhalit fanouškům své soukromí a odpovídala jim na Instagramu na jejich všetečné dotazy.

Nejčastěji podle všeho dostávala otázku na svůj předešlý vztah, a tak se rozhodla, že konečně prozradí důvod, proč už není s Viktorem Hájíčkem, se kterým ji spojoval i velice traumatický zážitek z turecké restaurace.

"Asi nemá smysl tuhle otázku obcházet donekonečna. Už před pár měsíci jsme si řekli, že po tom všem, co se stalo, nám nejvíc vyhovuje udržovat pouze kamarádský vztah. Pořád jsme v kontaktu a řešíme právnické věci ohledně nehody, tak jsme se třeba dnes viděli i kvůli pracovním věcem. Jsem ráda, že spolu vycházíme jako dva dospělí lidé," napsala do stories na Instagramu youtuberka.

Třešničková chodila s podnikatelem Viktorem Hájíčkem krátce, hned na začátku vztahu vyrazili do Istanbulu, kde se stala nehoda, ze které youtuberka odešla s těžkými popáleninami a zůstala téměř rok v nemocnici v Turecku.

Rozchod vyplul najevo už v říjnu. Hájíček už si stihl najít za Týnuš náhradu, začal chodit s 1. vicemiss Face 2016 Alicí Činčurovou. 

Super.cz


Časová osa článků