Veronika Machová s přítelem Romanem Červenkou

Veronika Machová s přítelem Romanem Červenkou Foto: archiv Veroniky Machové

Miss Machová šla kvůli hokejistovi Červenkovi na kurs líčení

Veronika Machová se stala Českou Miss World už před rokem, ale ani po ročním úřadování a zkušenostmi ze světa modelingu neodmítla příležitost naučit se správnému líčení. Chce pro svého přítele, hokejistu ruského Omsku Romana Červenku, který ve středu přiletěl po sezóně do Prahy, vypadat dokonale.

„Jsem ráda, že mám příležitost dozvědět se více o líčení od profesionálek. Ocením zajímavé tipy. Jako každá ženská se chci líbit. Samozřejmě nejvíc svému příteli Romanovi,“ prozradila loňská miss Machová, která s Červenkou chodí od Vánoc.

Kurs líčení společně s Machovou navštívily také krásky Bára Kolářová a Lucie Smatanová. Kolářová, která se po desetileté známosti stala v únoru vdanou paní, si potrpí na oční stíny.„Ráda si vyhraju se stínováním očí a jsem ráda, že jsem se dozvěděla spoustu nových triků,“ pochvalovala si Kolářová.

„Ráda se líčím, ale je pravda, že při focení či přehlídkách nás vždycky líčí vizážisté, a tak mě vlastně častěji líčí někdo jiný. Hodně jsem se při setkáních s nejrůznějšími vizážisty naučila a za každý zajímavý trik jsem ráda,“ řekla Smatanová, která často cestuje do Německa a dalších okolních zemí za prací modelky. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků