Michaela Kociánová je novou milenkou Leoše Mareše.

Michaela Kociánová je novou milenkou Leoše Mareše. Profimedia.cz

To je tělo: Tahle bohatá kočka randila s exmanželem Madonny, teď ulovila Leoše Mareše

Moderátor si pouhý měsíc od rozchodu s modelkou Hankou Svobodovou (23) našel další krásku z přehlídkových mol. Jeho milenkou se podle deníku Aha! stala mladinká Michaela Kociánová (22) původem ze Slovenska, která minulý rok chodila i s exmanželem Madonny (61), britským režisérem Guyem Ritchiem.

Mareš s Kociánovou byli spatřeni, jak spolu v neděli večeří v pražské restauraci SaSaZu a následně spolu odjeli do moderátorova bytu v Braníku. Modelka od něj údajně odcházela až druhý den odpoledne. Přestože se snažila maskovat kapucí a slunečními brýlemi, nebylo jí to nic platné.

Kociánová přitom není jen další dívkou z východní Evropy, která se snaží zabodovat jako modelka ve velkém světě módy, ale řadu úspěchů už má skutečně za sebou. Modelingem vydělává údajně obrovské peníze a může se pochlubit prestižními kampaněmi například pro Johna Galliana, Christiana Diora či Vivienne Westwood.

Kde se půvabná Kociánová seznámila s naším nejznámějším moderátorem však zatím není jasné. Setkat se však mohli již na Grand finále Československé Superstar letos v červnu, kam se modelka přišla podívat. Mareš pěveckou soutěž moderoval. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků