Pippa Middleton a Alex Loudon: Tenhle pár už je minulostí.

Pippa Middleton a Alex Loudon: Tenhle pár už je minulostí. Profimedia.cz

Pánové pozor! Pippa Middleton dala kopačky svému příteli. Víme, co jí provedl

Britští muži jsou ve střehu. Pippa Middleton (36), která se podle médií pyšní nejkrásnějším zadečkem v ostrovním království, je po třech letech opět volná.

Po ostrých hádkách se totiž definitivně rozešla s bankéřem Alexem Loudonem (31), napsal deník The Sun. Zdrcenou Pippu pak musela utěšovat její starší sestra Kate (38) s manželem Williamem (38).

„Pippa se pokusila vyrovnat s rozchodem tím, že poslední víkend strávila s Willem a Kate na Balmoralu (hrad ve Skotsku, kam jezdí odpočívat členové královské rodiny). S Alexem se už krátce rozešli v létě, tentokrát je to ale definitivní,“ řekl listu jeho zdroj.

Před dvěma měsíci pár šokoval hosty na svatbě jednoho z kamarádů, když se tam před všemi zuřivě pohádali, doplňuje The Sun.

„Říkalo se, že po královské svatbě Alex na Pippu žárlil kvůli tomu, že flirtovala s princem Harrym (35). Pravda je ale taková, že s Harrym jsou pouze kamarádi,“ dodal zdroj.

Další přátelé bývalé dvojice upřesňují, že Alex se nikdy nedokázal vyrovnat s tím, že se jeho přítelkyně stala ze dne na den sex symbolem.

Má už Pippa za Alexe náhradu? Zdá se, že ne. Svým kamarádům totiž řekla, že s hledáním nového partnera nespěchá. „Vždycky byla na sportovní typy. Ten šťastlivec, který si získá její náklonnost, bude muset mít atletickou postavu,“ uzavřel zdroj. 

Michael Švec , Super.cz


Časová osa článků