Leni Klum

Leni Klum Profimedia.cz

Podívejte se na roztomilou a krásnou dceru Heidi Klum, půjde v maminčiných šlépějích?

Topmodelka německého původu Heidi Klum (38) je zasloužilou matkou. S manželem Sealem (48) má tři děti a z předešlého vztahu s bossem stáje Renault Formule 1 Flavio Briatore ještě sedmiletou dceru Leni, která pomalu, ale jistě roste do krásy. Její roztomilá tvář a drobná postava navíc naznačuje, že by se v budoucnu mohla vydat na modelingovou dráhu stejně jako její slavná maminka.

Heidi s dcerou spolu byly naposledy viděny ve čtvrtek, když vyrazily nakupovat do dětského butiku Ragg Tatto v kalifornské Santa Monice. Malá Leni v růžové šortkové soupravičce vypadala z nových módních úlovků, které její maminka nesla v tašce, nadšená a nemohla se ubránit radostnému poskakování.

Prvním manželem dnes osmatřicetileté Klum byl v letech 1997 - 2002 stylista Ric Pipino. Následoval zhruba roční vztah s Flavio Briatore, který je také biologickým otcem malé Leni. Dvojice se však rozešla již v době, kdy byla Heidi těhotná a ihned poté se seznámila se zpěvákem Sealem. Jejich svatba se konala 10. května 2005 na pláži v Mexiku a Seal si Leni osvojil. Klum má se Sealem ještě další tři děti - šestiletého Henryho, pětiletého Johana a dvouletou Lou. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků