Chrisie Edkinsová bývala statným otcem dcery Chloe, nyní je atraktivní mladou maminkou.

Chrisie Edkinsová bývala statným otcem dcery Chloe, nyní je atraktivní mladou maminkou. Foto: fotobanka Profimedia

Stokilový muž si nechal změnit pohlaví, dnes je atraktivní modelkou

Neuvěřitelnou proměnou si prošla atraktivní jednatřicetiletá Chrisie Edkinsová z anglického Southhamptonu. Dnes by zřejmě nikdo neřekl, že tato pohledná dlouhovlasá brunetka je otcem od rodiny, který měl kdysi do ženského vzhledu hodně daleko. Posiloval a vážil přes sto kilogramů.

Tenkrát ještě jako Chris Edkins se dlouhá léta snažila přesvědčit sama sebe, že je mužem, a proto trávila hodiny usilovným tréninkem v posilovně. Nakonec z ní byl pořádný kus chlapa s vypracovaným tělem. Jenže v soukromí byla stejně nejspokojenější, když se mohla obléknout do ženských šatů.

Až v roce 2003 se rozhodla, že svou identitu nebude skrývat a stane se místo Chrise Edkinse Chrisie Edkinsovou. Její proměna se však nesetkala s pochopením. Chrisie, která na plný úvazek pečuje o svou devítiletou dceru Chloe, čelila negativním reakcím sousedů, kteří byli jejím rozhodnutím pobouřeni. Poté, co začala žít jako žena, byla i fyzicky napadena.

Celé trápení jí však vynahrazovala láska k dceři. „Moje dcera má pro můj ženský život úžasné pochopení. Je jí sice jen devět let, ale na svůj věk je vyzrálá. Snad víc než většina dospělých. Měla jsem strach, jaký vliv na ni bude mít má proměna. Ale myslím, že je důležitější mít šťastného rodiče než rodiče mužského pohlaví,“ uvedla Angličanka, kterou její dcera však stále oslovuje častěji „tati“ než „mami“.

Chloe se prý občas musí potýkat s narážkami od svých spolužáků, ale na jejich posměšky vždy reaguje s chladnou hlavou: „Můj táta chce být prostě ženou, no a co?“

Chrisie přitom dříve měla typicky mužská povolání, byla mechanikem a elektrikářem, začala také s byznysem okolo limuzín, kde zažila obrovský zájem ze strany žen, ale nic z toho ji nikdy zcela neuspokojilo. Proto se po letech života ve lži a předstírání rozhodla pro radikální změnu.

Jako žena dokázala Edkinsová zhubnout téměř o 40 kilogramů. Zároveň si nechala prodloužit vlasy, podstoupila proceduru permanentního make-upu a plastickou operaci prsou. Nyní se může pyšnit velikostí D. Díky své vysoké štíhlé postavě a ženskému vzhledu má navíc i řadu modelingových zakázek. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků