Petr Bende se těší na druhého potomka.

Petr Bende se těší na druhého potomka. Michaela Feuereislová

Nastávající otec Petr Bende pojmenoval desku Trojka. Je v tom sex?

Už za tři týdny se zpěvák Petr Bende (42) stane podruhé otcem. "Stejně jako u prvního syna chci být samozřejmě u porodu, byl to pro mne neuvěřitelný zážitek," svěřil Super.cz zpěvák, který kvůli těhotné manželce posunul všechna svá vystoupení, aby narození syna nepromeškal.

Výjimku udělal jen při křtu své nové desky, kterou pokřil v pražském Hard Rock Cafe v rámci projektu Pinktober, s poněkud zavádějícím názvem Trojka. "Ne o sex opravdu nejde," smál se na dotaz, zda jde o trojku švédskou, zpěvák. "Nikdy nepojmenovávám desku podle písniček a tahle je třetí v pořadí, tak se to nabízelo," prozradil.

Stvořit desku mu prý trvalo déle, než počít dalšího syna. "Spočítejte si to. Na desce jsem pracoval přes čtyři roky a staršímu synovi Matyasovi teď byly tři. Druhé dítě jsme s manželkou chtěli, ale nechávali jsme tomu volný průběh," vysvětlil Bende.

Jeho žena Zuzana má termín porodu na začátku listopadu, Petrovi začíná v prosinci vánoční turné. "Ale budu se každý den vracet domů, abych byl co nejvíc s rodinou," slibuje. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků