Michal Hrdlička a Lucie Borhyová už netvoří pár.

Michal Hrdlička a Lucie Borhyová už netvoří pár. Michaela Feuereislová

Konec vztahu Borhyové a Hrdličky? Máme nové překvapující informace, vše prý bylo jinak!

Nečekaný rozchod nejkrásnějšího páru českého šoubyznysu Lucie Borhyové (43) a Michala Hrdličky otřásl republikou a některá společenská média už začala spekulovat, k čemu všemu že došlo mezi dosud zaláskovanou dvojicí. Michalovi prý jeho dosavadní drahá měla vyházet věci na ulici a důvodem mělo údajně být to, že se stýkal s jinými ženami. Máme ale nové zprávy, které tohle vše staví na hlavu!

Sama Inna Puhajková, která byla nařčena z toho, že právě s ní trávil sporťák Míša nečekaně hodně času, tohle tvrzení odmítla, jako totální nesmysl ho vnímá i náš hodně dobře informovaný zdroj.

„Je to fakt blbost. S Innou nic neměl, nevěrný Lucce nebyl, spíš to bylo naopak,“ říká člověk, který je o vztazích těch dvou dobře informován. Jestli tím doslova myslel to, že se Lucka měla zamilovat do někoho jiného, nebo se jen špatně vyjádřil a myslel tím něco úplně odlišného, už ale nechtěl rozvíjet s tím, že nám to musí stačit.

„Každopádně nejde o žádné překvapivé odloučení. Půda k tomu se připravovala delší dobu, od začátku září bylo jasné, že půjdou od sebe. Nešlo to jinak,“ přidává pak další zprávu, která naznačuje, že nešlo o náhlé rozhodnutí nečekanou informací rozjitřené mysli. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků