Honza Bendig s přítelem Lukášem

Honza Bendig s přítelem Lukášem Michaela Feuereislová

Skinheadi napadli romského zpěváka Bendiga: Zlikvidujeme tvou gay svatbu, úchyle!

14. července 2015 8:52

Chudák kluk! Jan Bendig (24), který se už před nějakým tím časem přiznal, že má rád stejné pohlaví, je delší dobu zamilovaný do přítele Lukáše, kterého si chtěl v brzké době vzít. Teď mu to ale strach skoro nedovolí!

„Týden před filmovým festivalem v Karlových Varech ho napadli skinheadi a dali mu přes držku. Venčil zrovna čivavu, málem ji zabili, ale ještě ji stihl před tím nejsilnějším útokem hodit do křoví a pak už začal mazec. Dostal pěstí do břicha, chytili ho pod krkem a řvali na něj, že navštíví tu jeho cikánsky teplou svatbu,“ dozvěděli jsme se od jeho snoubence. Honza má podle něj pár škrábanců, spíš než zranění si z napadení odnesl psychické trauma. Prý si vyslechl spoustu sprosťáren a osobních urážek, z nichž ho doteď mrazí.

„Byl z toho hotový, rozveselil se trochu až ve Varech. Ale od té doby se bojí lidí. Honza je strašně citlivý. Teď budeme řešit, co s tou naší svatbou. Určitě tam ale pozveme bodyguardy, bude tam hodně Romů a máme vážně strach, že tihle primitivové by byli skutečně schopní se tam objevit,“ dodal Lukáš. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků