Při focení se spolužačkou Monikou se malý Partyš prý docela styděl.

Při focení se spolužačkou Monikou se malý Partyš prý docela styděl. Foto: Jarka Belcher/ Sunny Canadian International School

Jde ve stopách své vlastní mámy: Syna Gábiny Partyšové a Pepy Kokty můžete vidět na billboardech

25. února 2015 11:54

Byly doby, kdy jsme Gábinu Partyšovou (39) vídali coby rozvernou Rebeku na billboardech po celé republice. Teď můžete na reklamních plochách kolem Prahy vidět jejího syna Kristiana, který se společně s několika spolužáky ze školy, jež od září navštěvuje, stal součástí kampaně a zapózoval před objektivem.

„Určité zkušenosti s focením už za sebou má, fotil například kampaň na dětské oblečení. Tentokrát ale pózoval se svou spolužačkou Monikou, a tak se trochu styděl,“ přiznala Super.cz Gábina Partyšová, která je se školní docházkou svého syna nadmíru spokojená.

„Domů přinesl samé jedničky. Nejlépe mu jde asi čtení. Dnes už si umí dokonce plynule přečíst noviny. A toho okamžiku jsem se vždycky bála,“ prozradila na svého synka pyšná máma, která se možná bude mít coby samoživitelka s mikrofonem co otáčet, aby Kristiana na prestižní škole udržela až do osmnácti. „Pokud po základce plynule přejde na gymnázium, bude z této školy odcházet a já budu už v přechodu,“ směje se Gábina. 

Jiří Nedvídek , Super.cz