Ivana Andrlová v 80. letech a dnes

Ivana Andrlová v 80. letech a dnes Foto: Super.cz/ Archiv TV Nova, Archiv České televize

Princezna z pohádky Ať přiletí čáp, královno! už je v kategorii babiček a hospodyní: Takhle vypadá v novém seriálu

Ivanu Andrlovou známe z mnoha pohádek, do nichž byla obsazována nejen, ale obzvlášť do rolí princezen. Její pohádkové role, především z 80. let minulého století, jsou s ní tak spjaté, že při vyřčení slovního spojení 'představitelka princezen' většinu lidí prvně napadne právě ona. Na obrazovkách se objevuje i dnes, ale - logicky - už v rolích babiček (Přístav) či nejnověji maminky dospělého syna a vzorné hospodyně.

Tu Andrlová ztvární v seriálu Drazí sousedé na Nově a zařadí se tak po bok Dany Batulkové, Milana Šteindlera, Jany Krausové či Luboše Veselého, jenž ztvární její manžela.

Tématem seriálu budou intriky kolem 30 miliónů, které dědeček (Jan Tříska) odkázal svým třem vnoučatům. Získají je pod podmínkou, že v jeho zpustlém domě na vsi stráví celý rok, jinak peníze propadnou obci. A ta o ně velmi stojí.

Ohledně jednotlivých postav Nova také informovala, tak tedy k postavě Ivany Andrlové: Miluje svého muže Tondu, který o ni v minulosti ‚soupeřil‘ se Slávkem (Jiří Štrébl). Vesnice se od té doby dělí na dva tábory a Slávek s Tondou jsou úhlavní nepřátelé. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků