Martin Maxa se synem Ivošem

Martin Maxa se synem Ivošem Foto: Original store (2x)

Tenhle mladý štramák je synem nejsvalnatějšího českého zpěváka: V patnácti má metr osmdesát!

Obchodníci už vyvěsili vánoční výzdobu, aby nám včas připomněli, že i letos budou Vánoce. A s podobným předstihem myslí na svátky i zpěvák Martin Maxa (60). Rozhodl se totiž poprvé za svou kariéru natočit vánoční videoklip. Aby ho ale stihnul uvést v předvánočním období, musí s jeho natáčením začít už teď.

"Je to tak. Jak stárnu, dojímá mne čím dál víc věcí včetně svátků, k čemuž rozhodně přispívá i moje nejmladší dcera Emička, kterou Ježíšek pochopitelně nenechává ani trochu chladnou. A tak jsem se rozhodl udělat vánoční klip, ve kterém si právě Ema zahraje. Mým tvůrčím snahám ale neunikne ani syn Ivoš. Ten samozřejmě, vzhledem ke svému věku patnácti let, v taťkově videu hrát odmítá, ale baví ho vizuální tvorba jako taková, tak bude k ruce na place," řekl Martin, kterého jsme zastihli na nákupech.

A jak výlet do Prahy okomentoval Maxa junior, který v patnácti letech měří už metr osmdesát? "Praha je na mě moc rušná, bydlet bych tady určitě nechtěl. Ale obchody s oblečením tu jsou super." 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků