Sarah Hyland sdílela snímek, na němž je jasně vidět její progres...

Sarah Hyland sdílela snímek, na němž je jasně vidět její progres... Profimedia.cz

Mladá herečka nebyla zrovna kouzelná holčička. Ale kdo se směje naposled...

2. listopadu 2014 0:32

Jistě znáte tu o ošklivém káčátku... Jedna mladá americká herečka si je dobře vědoma, že se jí dojemný příběh z pera dánského spisovatele Hanse Christiana Andersena týká...

Dnes třiadvacetiletá Sarah Hyland je nejznámější díky své roli Haley Dunphy v seriálu Taková moderní rodinka, ale před kameru se poprvé postavila už v pěti letech v komedii Soukromé neřesti s Howardem Sternem v hlavní roli. Ovšem snímek z jejího dětství, který spojila se svou současnou podobou, a obojí poslala na sociální síť, pochází z roku 1999, kdy jako devítiletá hrála v muzikálové komedii od Disneye Annie. Rovněž ztvárnila v seriálu Džungle rtěnek dceru Brooke Shields Maddie. Muzikálně nadaná herečka si už troufla i na divadelní prkna na Broadwayi.

Krásná Sarah je navíc momentálně single. Letos se rozešla s hercem Mattem Prokopem, s nímž se seznámila v roce 2009 během natáčení třetího pokračování Muzikálu ze střední. Pár spolu bydlel až do letošního roku, než se rozešel poté, co měl Matt Sarah napadnout a vyhrožovat jí.

Když byla Sarah malá, diagnostikovali jí lékaři unilaterální multicystickou dysplazii ledvin. Před dvěma lety se podrobila transplantaci ledviny. Dárcem byl její otec. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků