Zdeněk Podhůrský s krásnou Ilonou

Zdeněk Podhůrský s krásnou Ilonou Herminapress

Rozchod na spadnutí? Podhůrský bude po sedmi letech trávit dovolenou bez své o 30 let mladší přítelkyně

Zdeňka Podhůrského zřejmě dohnala pověstná krize vztahu, která mnohé páry přepadá po sedmiletém soužití. Jak jinak si vysvětlit, že tráví čas na Lipně, zatímco jeho přítelkyně, o třicet let mladší modelka a hosteska Ilona Andrejsová, si užívá v Bulharsku.

Už dlouho se spolu neukázali ve společnosti, a teď spolu po letech nebudou trávit ani dovolenou. Pravidelně vyráželi do Itálie společně s jeho třemi dětmi z prvního manželství. O rozchodu prý ale nemůže být řeč.

„Letos je všechno jinak. Ilona ukončila studia a má poslední prázdniny, proto jsme se domluvili, že si může udělat dovolenou podle svých představ. Touží totiž po pětihvězdičkovém hotelu, kde má všechno zajištěné a nemusí nic dělat, takže vyrazila do Bulharska. Já zase potřebuju přesný opak – jezdit, poznávat, hýbat se, zkrátka něco podnikat. A kde budu spát, jestli ve stanu, nebo v autě, je mi úplně jedno," vysvětluje Podhůrský. "V tomhle se hodně lišíme a vždycky se musíme podřizovat jeden druhému. Paradoxně teď bydlím už druhý týden taky v luxusním hotelu ve Frymburku, který má dokonce wellness, v mém případě se ale o dovolené mluvit rozhodně nedá,“ vysvětluje Zdeněk.

Herec a moderátor má totiž prsty v hudebním festivalu FrymburkFest, který právě probíhá na Lipně a kde je každý večer pro rekreanty, ale i domorodé obyvatele připraven program. Na dvojkoncertech už zazpívali Ewa Farna, Petr Bende, Leona Machálková, Petr Kolář a Dalibor Janda nebo skupiny Olympic, Čechomor a Buty.

„Festival mi dává zabrat, od rána do noci je tady co dělat. Naštěstí mám skvělé parťáky, hlavně manažera Aleše Nejedla a Ludvíka Novotného, se kterými jsme ho takhle jenom ve třech připravovali celý rok. Jsem moc rád, že má úspěch a líbí se, a to i proto, že pomáhá. Je totiž součástí charitativního projektu Číslo na Boha, který spolupracuje s občanským sdružením Dobrý skutek a pomáhá dětem s hendikepem. Padesát korun ze vstupného, které je 250 korun, jde přímo na pomoc vytipovanému dítěti a peníze ve formě šeku si dokonce přímo sem zatím pokaždé přijeli převzít osobně rodiče,“ říká hrdě Zdeněk. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků