Kriminalistka vyšetřující sebevraždu Bartošové se před lety svlékla ve filmu.

Kriminalistka vyšetřující sebevraždu Bartošové se před lety svlékla ve filmu. Foto: reprofoto: Slunce, seno, erotika, Michaela Feuereislová

Rudá Sonja vyšetřující smrt Ivety Bartošové má pikantní minulost: Svlékla se ve Slunce, seno, erotika

Také se vám zdálo, že jste rusovlasou kriminalistku Kamilu M. (41), která vyšetřuje sebevraždu Ivety Bartošové (✝48), už někde viděli? Nešálil vás zrak! Dáma, která kvůli rudým vlasům dostala přezdívku Rudá Sonja, není v šoubyznysu totiž žádným nováčkem. Coby osmnáctiletá totiž ukázala svá dívčí ňadérka v rozpuku celému národu ve filmu Slunce, seno, erotika!

Pamatujete na scénu, v níž Jaroslava Hanušová na konci snímku shromážděným hoštickým spoluobčanům ohlašuje program z technických důvodů začínající přehlídkou plážových hostesek?

První se na scéně objeví právě Kamila. Nakrucuje se, po divácích hází očka, i bokem na splavu svůdně zavlní.

Následuje scéna s příjezdem italské družby, na níž se chce Hanušová dívkami v čele s Kamilou pochlubit, jsou ale odmítnuty, a tak je zve na panáka.

Snad každý tyhle scény zná, málokdo si ale culíkatou dívenku dokázal spojit s prominentní vyšetřovatelkou kriminálky, která zkoumá, zda náhodou Bartošové k sebevraždě někdo nedal motiv.

To ona nedávno prohledávala okolí tratě a hledala ztracený košíček, na místě tragédie byla mezi prvními a také již několikrát Rychtáře navštívila a odnášela si důkazy ke zkoumání. A také byla pozvaná na zpěvaččin pohřeb, přišla ale pozdě

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků