Tento snímek má pro Daru a Rytmuse velmi hluboký význam.

Tento snímek má pro Daru a Rytmuse velmi hluboký význam. Foto: Branislav Šimončík pro Elle

Tahle vášeň není hraná: Podívejte se na nejvíc vzrušující fotku Rolins a Rytmuse, co existuje

Světem internetu koluje už pěkných pár zamilovaných obrázků Dary Rolins (48) a Patrika Rytmuse Vrbovského (44) a Super.cz na tom má určitě svůj vliv. Tak procítěná, intimní a sexy fotka, jakou nafotil hvězdý pár pro únorové vydání magazínu Elle, ale rozhodně doposud neexistovala.

Fotograf Branislav Šimončík zachytil zpěváky oblečené do spodního prádla v objetí při polibku v rozestlané posteli. Dara s Patrikem se s dalšími sedmi páry ve valentýnské fashion story vyznávají ze zážitku z prvního líbání. „Patrik mi chtěl ukázat noční Bratislavu. Seděli jsme v jeho autě, poslouchali muziku, koukali na Dunaj i na sebe… Tam jsme se poprvé políbili jako milenci," znělo vyznání Dary Rolins.

Samotná fotka je víc autentická, než by si kdo mohl myslet. „Fotilo se to ve stejném hotelu, a dokonce i v pokoji, ve kterém v Bratislavě vždycky bydlím. Patrik tam za mnou vždycky jezdil, až nás tam jednou nachytali paparazzi a tím se oficiálně a poprvé provalil náš vztah," svěřila se Super.cz popová diva a jedním dechem s úsměvem dodává: „Ta fotka má pro nás vlastně úplně historický význam." 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků