Sarah Jessica Parker a její dcerky Marion a Tabitha

Sarah Jessica Parker a její dcerky Marion a Tabitha Profimedia.cz

Rodinka jako z katalogu: Carrie ze Sexu ve městě se sladila se svými roztomilými dvojčátky

20. prosince 2013 14:56

Herečka Sarah Jessica Parker (48) vtlouká svým potomkům cit pro dobrý vkus do hlaviček už od útlého dětství. Její dvojčátka jsou dokonalými kopiemi maminky, která toho ví hodně o módě a nebojí se zeptat.

Hvězda seriálu Sex ve městě si děti pořídila až ve zralém věku a náležitě si je užívá. K vidění je především se čtyřletými dvojčátky Marion a Tabithou, které mají staršího brášku Jamese (15). Ten už je ovšem v pubertě, a tak si módní rady své slavné maminky nebere příliš k srdci. To dcerky seriálové Carrie, které přivedla na svět náhradní matka, jsou štěstím bez sebe, když s ní mají podobný šatník.

Sarah Jessica Parker se nechala unést prvním sněhem a vyrazila se svými dvojčátky do ulic New Yorku. Díky štíhlé postavě si může dovolit obléci prakticky cokoliv a vypadá skvěle. Šik byla i v prošívané zimní bundě, jakou má doma hned ve třech provedeních. Zatímco maminka zvolila univerzální šedou variantu, její dcerky se dočkaly dětského modelu v zářivějších barvách. Na rozdíl od ní však měly bundu pečlivě zapnutou od kolen až ke krku, aby byly chráněny před chladným počasím. 

Adam Chromý , Super.cz

Zrušit